Eerste startbewijzen verdiend in Lisse

09 november 2009

De eerste van de reeks basisselectiewedstrijden voor Jumping Amsterdam vond afgelopen zondag 8 november plaats in Lisse. PSV St. Hubertus organiseerde een goed bezette springwedstrijd met deelnemers die alles op alles hebben gezet om een startbewijs voor 21 januari in de Amsterdam RAI te verdienen. In de klasse L, M, Z en ZZ werden die vergeven aan de beste drie combinaties.

Klasse L
1. Lindy de Vroomen (Noordwijk) met Vryolita S
2. Joyce Linden (Assendelft) met Quinto VDV
3. Bob Koopman (Hillegom) met Partner V

Klasse M
1. Roxy Gouwswaard (Westbeemster) met Costes
2. Jordy Duyndam (Delft) met Blu Marine
3. Robbin Robijn (De Kiel) met Gorlitz

Klasse Z
1. Henk Frederiks (Biddinghuizen) met Urselina
2. Iris van Klink (Ter Aar) met Tibor
3. Barbara Wolf (Harmelen) met Vivian

Klasse ZZ
1. Gregor Tacx (Wassenaar) met Sirius
2. Anne van Vulpen (Vleuten) met Ulita
3. Joost Post (Bergschenhoek) met Urban Hero

De overige selecties voor de klasse L, M, Z en ZZ vinden plaats in Ouderkerk aan de Amstel, Wierden, Haarlem, Houten, Bunschoten en Oudkarspel. Klik hier voor de complete kalender. Schrijf je snel in want de belangstelling is groot!

 
Aanmelden GRATIS Nieuwsbrief Afmelden

Jumping Amsterdam wordt mede mogelijk gemaakt door

RAI Noord Holland
BMC Telegraaf
          Rabobank              Rabobank helden

Programma Jumping 2011 online

De 52e editie van Jumping Amsterdam in het Hollandcomplex van de Amsterdam RAI vindt plaats van 20 tot en met 23 januari 2011.

De organisatie doet er alles aan om het uiterst succesvolle en drukbezochte evenement in 2010 op alle vlakken...

Samenvatting BMC Grote Prijs

Een samenvatting van de BMC Grote Prijs Amsterdam op NOS Studio Sport. De strijd om de eerste plaats ging vooral tussen regerend kampioen Billy Twomey en de Nederlander Michael Greeve. Kijk hier voor de samenvatting.

I amsterdam
Algemene voorwaarden - realisatie CyberNed