Bekijk hier het overzicht met deelnemers aan Jumping Amsterdam 2017. De startlijsten volgen zsm. 

Deelnemers CSI4* Amsterdam:

NEDERLAND
Piet Raijmakers jr.
Remco Been
Gert Jan Bruggink
Jeroen Dubbeldam
Michael Greeve
Willem Greve
Marc Houzager
Johnny Pals
Aniek Poels
Henk van de Pol
Ruben Romp
Wout Jan van der Schans
Gerco Schröder
Frank Schuttert
Leon Thijssen
Robert Vos
Jur Vrieling
Albert Zoer
Lisa Nooren
Sanne Thijssen
Eric van der Vleuten sr
Suus Kuijten
Ben Schröder
Roelof Bril
Sander Geerink

NOORWEGEN
Pål Flam

LIBANON
Karim Fares

GROOT-BRITTANNIE
John Whitaker

BELGIE
Olivier Philippaerts
Jerome Query
Pieter Devos
Zoe Conter

ITALIE
Emanuele Gaudiano
Piergorgio Bucci
Gianni Govoni

FRANKRIJK
Patrice Delaveau

ZWEDEN
Peder Fredericson
Malin Baryard-Johnson

IERLAND
Bertram Allen
Dermott Lennon

DUITSLAND
Hans Dieter Dreher
Marcus Ehning
Philip Weishaupt
Felix Hassmann

TURKIJE
Omer Karaevli

ARGENTINIE
Jose Larocca

OOSTENRIJK
Julia Kayser

MEXICO
Ernesto Canseco

RUSLAND
Valeria Sokolova

SPANJE
Manuel Fernandez Saro

De namen van de deelnemende springpaarden worden z.s.m. gepubliceerd op deze website.

Deelnemers CDI-W Amsterdam 2017:

NEDERLAND
Edward Gal – Glock’s Voice
Hans Peter Minderhoud – Glock’s  Flirt
Emmelie Scholtens – Apache
Madeleine Witte-Vrees – Cennin
Patrick van der Meer – Zippo

BELGIË
Jorinde Verwimp – Tiamo
Laurence Roos – Fil Rouge

DENEMARKEN
Mai Tofte Olesen – Rustique

FRANKRIJK
Stephanie Brieussel – Amorak

DUITSLAND
Juliane Brunkhorst – Fuerstano
Jessica von Bredow-Werndl – Zaire-E
Isabell Werth – Weihegold Old

GROOT-BRITTANNIË
Henriette Andersen – Warlocks Charm
Carl Hester – Nip Tuck

SPANJE
Severo Jesus Jurado Lopez – Lorenzo

ZWEDEN
Patrik Kittel – Deja
Rose Mathisen – Zuidenwind

OEKRAÏNE
Inna Logutenkova – Don Gregorius

Wijzigingen worden voorbehouden.

Finale Subli Competitie voor Jonge Dressuurpaarden:

Finalisten vierjarige dressuurpaarden
Dinja van Liere met Total U.S. (hengst, Totilas x Sir Donnerhal)
Mara de Viers met Habibi DVB (ruin, Don Schufro x Johnson)
Lynne Maas met Hartsuijker (hengst, Johnson x Scandic)
Joyce Lenaerts met Hero (hengst, Johnson x Ferro)
Astrid Reinders met Hero ABC (hengst, Zhivago x Havel)                                                                                          

Finalisten vijfjarige dressuurpaarden:
Jennifer Sekrève  met Gamante (merrie, Contango x Jazz)
Joyce Lenaerts met George (hengst, Johnson x Chronos)
Jeanine Nieuwenhuis met Genua TC (ruin, Charmeur x Jazz)
Judith Pietersen met Kop Jansen Limited Edition (hengst, Uldrik x Tjalke)
Stephanie de Frel met VMF Gladiator (hengst, Totilas x Havidoff)

Kijk voor meer informatie op www.subli.nl/competitie-jonge-dressuurpaarden/

Deelnemers Lichte Tour dressuur:

Thamar Zweistra met Oldi 67
Lynne Maas en Electra
Geert-Jan Raateland met Don Bravour Rdh
Marlies van Baalen met Dion Johnson
Ilse van Cranenbroek met Emerald S
Saskia Maertens met Legend of Loxley
Valentijn van Weering met VarioHippiQue’s First Class
Lotje Schoots met Cocksdorp Texel
Yvonne Snieder met Gathe’s Dowendy S
Linda Verwaal met Jakari 2
Gabriëlle Rost met Bibi Vita
Joyce Lenaerts met Euro
Diederik van Silfhout met Expression
Emmelie Scholtens met Desperado
Simone van Wijngaarden met Caruso

Deelnemers Para-dressuur:

Joyce Campagne met Count
Nicole den Dulk met Faust 
Rixt van der Horst met Uniek N.O.P.
Frank Hosmar met Alphaville N.O.P.
Glasten Krapels met Wisconti (foto)
Lotte Krijnsen met Rosenstolz
Petra van Oostrum met Don Jovi
Annemarieke Roling met Doo Schufro
Sanne Voets met Demantur

Deelnemers U25 Cup:

Elisabeth Geluk met Samaranch
Geert Hofland met Oswin
Anne Meulendijks met President’s MDH Avanti
Denise Nekeman met Boston STH
Debora Pijpers met Blof
Maxime van der Vlist met Bailey

Deelnemers Team Challenge presented by Hoefslag:

Pony’s:
Brandy Bos – Charming Foret
Marten Luiten – Movie Star
Romy Verweij – Brouwershaven Nairobi 

Junioren
Daphne van Peperstraten – Greenpoint’s Cupido
Florence Siemer – Zidane
Mylene Spaak – Ziteldo 

Young Riders
Jasmien de Koeyer – Esperanza
Jeanine Nekeman – Vlingh
Lisanne Zoutendijk – Kostendrukkers Watteau

Wijzigingen worden voorbehouden.