2019
Grote Prijs springen:
Simon Delestre – FRA – Hermes Ryan
Wereldbeker dressuur:
Isabell Werth – GER – Weihegold OLD
Wereldbeker springen:
Henrik von Eckermann – SWE – Toveks Mary Lou

2018
Grote Prijs springen:
Marc Houtzager – NED – Sterrehof’s Calimero 
Wereldbeker dressuur:
Isabell Werth – GER – Weihegold Old

2017
Grote Prijs springen:
Patrice Delaveau – FRA – Lacrimoso 3 Hdc
Wereldbeker dressuur:
Isabell Werth – GER – Weihegold Old

2016
Grote Prijs springen:
Maikel van der Vleuten – NED – VDL Groep Arera C
Wereldbeker dressuur:
Isabell Werth – GER – Weihegold Old

2015
Grote Prijs springen:
Willem Greve – NED – Carambole
Wereldbeker dressuur:
Charlotte Dujardin – GBR – Valegro

2014
Grote Prijs springen:
John Whitaker – GBR – Argento
Wereldbeker dressuur:
Charlotte Dujardin – GBR – Valegro

2013
Grote Prijs springen:
Frank Schuttert – NED – Winchester HS
Wereldbeker dressuur:
Helen Langehanenberg – GER – Damon Hill NRW

2012
Grote Prijs springen:
Jessica Kürten – IRL – Vincente
Wereldbeker dressuur:
Adelinde Cornelissen – NED – Jerich Parzival

2011
BMC Grote Prijs springen:
Michael Whitaker – GBR – GIG Amai
Wereldbeker dressuur:
Adelinde Cornelissen – NED – Jerich Parzival

2010
BMC Grote Prijs springen:
Billy Twomey – IRL – Je t’aime Flamenco
Wereldbeker dressuur:
Edward Gal – NED – Moorlands Totilas

2009
BMC Grote Prijs springen:
Billy Twomey – IRL – Je t’aime Flamenco
Wereldbeker dressuur:
Anky van Grunsven – NED – IPS Painted Black

2008
BMC Grote Prijs springen:
Gert Jan Bruggink – NED – Sarantos
Wereldbeker springen:
Mikael Forsten – FIN – Isaac du Jonquet
Wereldbeker dressuur:
Anky van Grunsven – NED – IPS Salinero

2007
BMC Grote Prijs springen:
Maikel van der Vleuten – NED – Audi’s Parmala Douche
Wereldbeker springen:
Markus Beerbaum – GER – Leena
Wereldbeker dressuur:
Imke Schellekens-Bartels – NED – Sunrise
Wereldbeker mennen
IJsbrand Chardon – NED

2006
BMC Grote Prijs springen:
Michael Whitaker – GBR – Insul Tech Quidame des Hayettes Z
FEI World Cup Dressage Final:
Anky van Grunsven – NED – Keltec Salinero

2005
Grote Prijs springen:
Rodrigo Pessoa – BRA – Sigane van de Grundeval
Wereldbeker springen:
Lars Nieberg – GER – Loreana
Wereldbeker dressuur:
Edward Gal – NED – Lingh

2004
Grote Prijs springen:
Gerco Schröder – NED – Eurocommerce Monaco
Wereldbeker springen:
Meredith Michaels-Beerbaum – GER – Shutterfly
Wereldbeker dressuur:
Anky van Grunsven – NED –Gestion Salinero

2001
Grote Prijs springen:
Leslie Howard – USA – Priobert de Kalvarie
Wereldbeker springen:
Leslie Howard – USA – Priobert de Kalvarie
Wereldbeker dressuur:
Arjen Teeuwissen – NED –Gestion Goliath T

2000
De legendarische Gestion Bonfire heeft op zondagavond in een uitverkochte hal afscheid genomen van het Amsterdams publiek. Voor de tweede keer vindt in Amsterdam het IEOA-organisers congress plaats. De Grand Prix dressuur is verschoven van de ochtend naar de middag en van de Europahal naar de Zuidhal. De wereldbeker springen wordt verreden op de zaterdagmiddag.
Grote Prijs springen:
Ludger Beerbaum – GER – Goldfever 3
Wereldbeker springen:
Rene Tebbel – GER – Meurer’s Le Patron
Wereldbeker dressuur:
Rudof Zeilinger – GER – Livijno

1999
Jumping Amsterdam organiseert het eerste World Organisers Congress en de wereldbeker springen wordt op de zaterdagavond gehouden
Grote Prijs springen:
Elise Haas – USA – Mr. Blue
Wereldbeker dressuur:
Anky van Grunsven – NED –Gestion Bonfire

1998
in de Zuidhal worden voor het eerst international springwedstrijden verreden.
Grote Prijs springen:
Robert Smith – GBR – Senator for the Best
Wereldbeker dressuur:
Anky van Grunsven – NED – Gestion Olympic TCN Partout
datum: 19 tot en met 23 november

1997
de zondagavond komt weer terug in het programma met de wereldbeker dressuur
Grote Prijs springen:
Markus Fuchs – SUI – Interpane Adelfos
Wereldbeker dressuur:
Anky van Grunsven – NED – Olympic TCN Partout
datum: 23 tot en met 26 oktober

1996
voor het eerst worden er internationale dressuurwedstrijden in de Zuidhal verreden
Grote Prijs springen:
Jos Lansink – NED – Bachus Z
Wereldbeker dressuur:
Isabell Werth – GER – Welcome 082
datum: 31 oktober tot en met 3 november

1995
het programmaboek is weer van A5 formaat en kost hfl. 8,50.
Grote Prijs springen:
Markus Fuchs –SUI – Interpane Adelfos
Wereldbeker dressuur:
Anky van Grunsven – NED – Cameleon Cocktail
datum: 2 tot en met 5 november

1994
Zuidhal voor het eerst in gebruik als wedstrijdpiste
Grote Prijs springen:
Ludger Beerbaum – GER – Sprehe Ratina Z
Wereldbeker dressuur:
Anky van Grunsven – NED – Olympic Bonfire
datum: 3 tot en met 6 november

1993
Zuidhal in gebruik door de Jumpertjes (alleen op zaterdag)
Grote Prijs springen:
Jos Lansink – NED – Libero H
Wereldbeker dressuur:
Klaus Balkenhol – GER – Goldstern
datum: 4 tot en met 7 november

1992
Grote Prijs springen:
Piet Raymakers – NED – Rinntou Z
Wereldbeker dressuur:
Monica Theodorescu – GER – Ganimedes
datum: 12 tot en met 15 november

1991
Grote Prijs springen:
Eric Navet – FRA –  Wait Quito de Baussy
Wereldbeker dressuur:
Sven Rothenberger – GER –  Ideaal
datum: 31 oktober tot en met 3 november

1990
Grote Prijs springen:
Jos Lansink – NED –  Optiebeurs Egano
Wereldbeker dressuur:
Nina Menkova – URS – Dikson
datum: 1 tot en met 4 november

1989
Jumping Amsterdam maakt ook deel uit van het wereldbekercircuit dressuur
Grote Prijs springen:
Herve Godignon – FRA – Moet Chandon La Belletiere
Wereldbeker dressuur: Sven Rothenberger – GER – Andiamo
datum: 2 tot en met 5 november

1988
ruiters eisen een nieuwe bodem, welke in één nacht wordt verwisseld
Grote Prijs springen:
Rob Ehrens – NED – Olympic Sunrise
datum: 3 tot en met 6 november

1987
Grote Prijs springen:
Pierre Durand – FRA – Jappeloup de Luze
datum: 29 oktober tot en met 1 november

1986
Grote Prijs springen:
Wiljan Laarakkers – NED – Up-to-date
datum: 6 tot en met 9 november

1985
de zondagavond wordt wederom uit het programma gehaald
Grote Prijs springen:
Thomas Fuchs – SUI – El Lute
datum: 31 oktober tot en met 3 november

1984
Grote Prijs springen:
Willi Melliger – SUI – Beethoven II
datum: 8 tot en met 11 november

1983
Grote Prijs springen:
David Broome – GBR – Last Resort
datum: 27 tot en met 30 oktober

1982
Grote Prijs springen:
Rob Ehrens – NED – Surprice
datum: 28 tot en met 31 oktober
bezoekersaantal: 14.529

1981
Grote Prijs springen:
Edgar Cuepper – BEL – Cyrano
datum: 29 oktober tot en met 1 november

1980
de zondagavond wordt weer in het programma opgenomen
Grote Prijs springen:
Franke Sloothaak – GER – Argonaut
datum: 6 tot en met 9 november

1979
voor het eerst wordt er op zondagavond niet gereden
Grote Prijs springen:
David Broome – GBR – Sportsman
datum: 1 tot en met 4 november

1978
Jumping Amsterdam organiseert de allereerste wereldbeker springen
Grote Prijs springen:
Hugo Simon – AUT – Gladstone
datum: 2 tot en met 5 november

1977
Grote Prijs springen:
Christian Huysegoms – Bel – Catapult
datum: 27 tot en met 30 oktober

1976
Grote Prijs springen:
Sönke Sönksen – GER – Kwept
datum: 25 tot en met 28 oktober

1975
de nationale wedstrijden werden afgeschaft zodat er meer ruimte voor internationale ruiters vrij kwam
Grote Prijs springen:
Malcolm Pyrah – GBR – Severn Valley
datum: 30 oktober tot en met 2 november

1974
Grote Prijs springen:
Hartwig Steenken -GER- Erle
datum: 31 oktober tot en met 3 november

1973
Grote Prijs springen:
Hartwig Steenken – GER – Simona
datum: 1 tot en met 4 november

1972
Grote Prijs springen:
Alwin Schockemöhle – GER – The Robber
datum: 30 november tot en met 3 december

1971
Grote Prijs springen:
Alwin Schockemöhle – GER – The Robber
datum: 28 tot en met 31 oktober

1970
Grote Prijs springen:
Nelson Pessoa – BRA – Nagir
datum : 29 oktober tot en met 1 november

1969
Grote Prijs springen:
Nelson Pessoa -BRA- Nagir
datum: 24 tot en met 26 oktober

1968
het programmaboek wordt A4 formaat en kost hfl. 2,25
Grote Prijs springen:
Capt. Raimondo d’Inzeo – ITA – Bellevue
datum: 1 tot en met 3 november

1967
Grote Prijs springen:
Gerd Wildfang –GER – Athlet
datum: 27 tot en met 29 oktober

1966
Grote Prijs springen:
Alwin Schockemöhle – GER – Athlet
datum: 21 tot en met 23 oktober

1965
het programmaboek kost Hfl. 1,50 en heeft A5 formaat
Grote Prijs springen:
Alwin Schockemöhle – GER – Exact
datum: 22 tot en met 24 oktober

1964
Prins Bernhard wordt ere-voorzitter van Jumping Amsterdam
Grote Prijs springen:
Harvey Smith – GBR – Harvester
datum: 27 tot en met 29 oktober

1963
Grote Prijs springen:
Hans Günter Winkler – GER – Romanus
datum: 1 tot en met 3 november

1962
Grote Prijs springen:
Alain Navet – FRA – Luma
datum: 26 tot en met 28 oktober

1961
Jumping Amsterdam vindt plaats in de nieuwe RAI
Grote Prijs springen:
Capt. Piero d’Inzeo – ITA – Sunbeam
datum: 1 tot en met 3 december

1960
Prins Bernhard stelt voor het eerst de zogenoemde Z.K.H. Bernhard prijs ter beschikking
Grote Prijs springen:
Hans Günter Winkler – GER – Atoll
datum: 18 tot en met 20 november

1959
Grote Prijs springen:
Lt. Kol. M. Fresson – FRA – Grand Veneur
datum: 23 tot en met 25 oktober

1958
oprichting Jumping Amsterdam
Grote Prijs springen:
Harry Wouters van den Oudenweijer – NED – Luetnant