Overzicht deelnemers CDI5*-W Amsterdam (update 23-01-2019)

AUS
Victoria Max-Theurer & Blind Date

BEL
Isabel Cool & Aranco V

DEN
Daniel Bachmann Andersen  & Blue Hors Don Olymbrio

FRA
Morgan Barbancon & Bolero

GER
Helen Langehanenberg & Damsey FRH
Dorothee Schneider & Sammy Davis jr.
Frederic Wandres & Duke of Britain
Isabell Werth & Weihegold

GBR
Richard Davison & Bubblingh
Emma Hindle & Romy del Sol

IRL
Judy Reynolds & Vancouver K

NED
Adelinde Cornelissen & Aquido
Hans Peter Minderhoud & Glock’s Dream Boy N.O.P.
Tosca Visser van der Meulen & Ashter de Jeu
Thamar Zweistra & Hexagon’s Double Dutch
Emmelie Scholtens & Apache
Madeleine Witte-Vrees & Cennin

SWE
Patrik Kittel & Delaunay
Antonia Ramel & Brother de Jeu

***

Overzicht deelnemers CSI5*-W Amsterdam (update 22-01-2019)
WC = deze ruiters starten in de FEI World Cup™ op zondagmiddag.

AUT
Julia Houtzager-Kayser (WC) & Elke Maria M, Sterrehof”s Cayetano Z

BEL
Niels Bryunseels (WC) & Gancia De Muze, Jenson van’t Meulenhof, Utamaro D Ecaussines
Pieter Clemens (WC) & Caldero, Icarus, Lillebebegaards Amaflair
Karel Cox & Campino 451, Dublin Van Overis
Dominique Hendrickx & Bacardi Les Hauts, Kannabis van de Bucxtale, Koriano van Klapscheut
Celine Schoonbroodt -de Azevedo (WC) & Chaccomo, Cheppetta
Annelies Vorsselmans (WC) & Diesel, Olimpo LS, Wilandro 3

BRA
Yuri Mansur & Amor, Carlson, Lou Lou VLS

COL
Dayro Arroyave (WC) & Alicante, Cenzo, Decco

EGY
Sameh El Dahan (WC) & Miss G Tracy, Suma’s Zorro, WKD Exotic

ESP
Eduardo Alvarez Aznar & Rokfeller de Pleville Bios Margot, Seringat, Uqualin du Saulcy

FIN
Juulia Jylas (WC) & Courage T Z, Finishing Touch Wareslage

FRA
Simon Delestre & Hermes Ryan, Uccello De Will, Ulane Belmaniere
Kevin Staut (WC) & Ayada De Seption ET HDC, Viking D’La Rousserie

GBR
Robert Whitaker (WC) & Catwalk IV, El Wee Widge, Major Delacour
Guy Williams (WC) & Cicero II, Mr Blue Sky UK, Rouge de Ravel
John Whitaker & JB’s Hot Stuff

GER
Daniel Deusser (WC) & Calisto Blue, Cornet 39, Killer Queen VDM
Marcus Ehning (WC) & Cristy, Firth of Lorne, Pret a Tout
Christian Kukuk (WC) & Baloutelli, Botaro, Coburn

ITA
Piergiorgio Bucci (WC) & Cochello, Deniro, Driandria
Michael Cristofoletti (WC) & Arabesque, Belony, Sig Debalia
Emanuele Gaudiano & Carlotta 232, Chalou, Quinn van de Heffinck
Alberto Zorzi (WC) & Dakota 390, Eclat du Bourbecq, Viceversa de la Roque

IRL
Bertram Allen (WC) & Christy JNR, GK Casper, Molly Malone V
Michael Duffy & Chappo Chey, Jaguar vd Berghoeve, Ugo de la Tour Vidal

NED
Jeroen Dubbeldam (WC) & Roelofsen Horse Trucks Eldorado’s, Roelofsen Horse Trucks Gioia van het Neerenbosch, SFN Zenith
Maikel van der Vleuten (WC) & Beauville Z, Dana Blue, IDI Utopia
Willem Greve (WC) & Carambole, Faro, Zypria’s
Jur Vrieling (WC) & Davall, Herciro van’t Kiezelhof, VDL Glasgow vh Merelnest N.O.P.
Eric van der Vleuten (WC) & Djoost Again, Snoes, Wunschkind 19
Doron Kuipers (WC) & Charley, Freestyle, Homer de Muze
Marc Houtzager (WC) Sterrehof’s Calimero, Sterrehof”s Dante, Sterrehof’s Edinus
Bart Bles & Comino, Gran Canyon van HD, Israel v/d Dennehoeve
Kim Emmen & Delvaux, Eclips, Teavanta II C Z
Angelique Hoorn & Brego R’N B, Space Girl 4
Frank Schuttert & Benur du Romet, Claus Dieter, Silbermond
Lisa Nooren & Dienellie, VDL Groep Centora de Wallyro, VDL Groep Sabech D’Ha
Gerco Schröder & Davino Q, Glock’s Cognac Champblanc, Glock’s Debalia

NOR
Pål Flam (WC) & Abrisco V, Clooney II, Skjerabergs Larkin

POR
Rodrigo Giesteira Almeida & GC Chopin’s Bushi, Hassan van de Wittemoere, Isolde vd Heffinck

SUI
Steve Guerdat (WC) & Alamo, Albfuehren’s Bianca, Venard de Cerisy
Pius Schwizer (WC) & About a Dream, Cina Donna Awr, Cortnet Cox
Nadja Peter Steiner (WC) & Cache VA, Celeste 26, Saura de Fondcombe

SWE
Malin Baryard-Johnson (WC) & H&M Indiana, H&M Second Chance, Quantum
Henrik von Eckermann (WC) & Castello, First One, Toveks Mary Lou
Stephanie Holmèn (WC) & Broken Heart, Flip’s Little Sparrow
Rolf-Göran Bengtsson & Emir R, Oak Grove’s Carlyle

***

Overzicht deelnemers CSI-U25 Amsterdam (update 20-01-2019)

BEL
Laurens Houben & Cuba Libre

EGY
Abdelrahman Ikram & Jordan Girl Z

GBR
Lily Freeman-Attwood & Kariboo Horta 
James Whitaker & Lammy Beach

IRL
Anna Carway & Claricella
Sofie Slattery & Valentina du Bois Pinchet

NED
Lisa Bongers & Donbalian
Kars Bonhof & Casina 15
Robin Bril & Balou Puissant
Kim Hoogenraat & Accent Z
Kelly Jochems & Egwel
Mickey Morssinkhof & Elianca
Paris Morssinkhof & Bayamo
Pam Nieuwenhuis & Vendorlux V
Tom Schellekens & Casander
Lotte Teuns & Excellent III
Elize van de Mheen & Ferdinand B
Rowen van de Mheen & Q Verdi

SWE
Stella Röhkcke & Delina

SUI
Laetitia du Couëdic & Venus du Touney

Wijzigingen onder voorbehoud.

            

Longines FEI Jumping World Cup™ 2018 /2019 Kwalificatie – Western European League (WEL)

De gehele lijst met resultaten vindt u hier

Oslo – NOR                            11.10.2018 – 14.10.2018    
Winnaar: Douglas Lindelöw (SWE) met Sacramento (v. Cardento)
Helsinki – FIN                       17.10.2018 – 21.10.2018    
Winnaar: Gudrun Patteet (BEL) met Sea Coast Pebbles Z (v. Picasso Z)
Verona – ITA                         25.10.2018 – 28.10.2018  
Winnaar: Daniel Deusser (GER) met Calisto Blue (v. Chacco-Blue)
Lyon – FRA                            31.10.2018 – 04.11.2018     
Winnaar: Martin Fuchs (SUI) met Clooney (v. Cornet Obolensky)
Stuttgart – GER                     14.11.2018 – 18.11.2018     
Winnaar: Pieter Devos (BEL) met Apart (v. Larino)
Madrid – ESP                        22.11.2018 – 25.11.2018  
Winnaar: Daniel Deusser (GER) met Tobago Z (v. Tangelo Vd Zuuthoeve)
La Coruña – ESP                  07.12.2018 – 09.12.2018    
Winnaar: Edwina Tops-Alexander (AUS) met Vinchester (v. Huppydam Des Horts)
London-Olympia – GBR     17.12.2018 – 23.12.2018    
Winnaar: William Whitaker (GBR) met Utamaro D Ecaussines (v. Diamant de Semilly)
Mechelen – BEL                   26.12.2018 – 30.12.2018    
Winnaar: Christian Ahlmann (GER) met Clintrexo Z (v. Clintissimo Z)
Basel – SUI                             10.01.2019 – 13.01.2019    
Winnaar: Martin Fuchs (SUI) met Clooney (v. Cornet Obolensky)
Leipzig – GER                        17.01.2019 – 20.01.2019   
Winnaar: Christian Ahlmann  (GER) met Caribis Z (v. Caritano)
Amsterdam – NED               24.01.2019 – 27.01.2019     
Winnaar: Henrik von Eckermann (SWE) met Toveks Mary Lou (v. Montendro)
Bordeaux – FRA                   07.02.2019 – 10.02.2019     

 

FEI Dressage World Cup™ 2018/2019 Kwalificaties

Herning – DEN                       17.10.2018 – 21.10.2018    
Winnaar: Daniel Bachmann Andersen (DEN) met Blue Hors Zack (v. Rousseau)
Lyon – FRA                              31.10.2018 – 04.11.2018
Winnaar: Isabell Werth (GER) met Emilio (v. Ehrenpreis)
Stuttgart – GER                       14.11.2018 – 18.11.2018
Winnaar: Isabell Werth (GER) met Bella Rose (v. Belissimo M)
Madrid – ESP                          22.11.2018 – 25.11.2018
Winnaar: Beatriz Ferrer-Salat met Delgado (v. De Niro 6)
Salzburg – AUT                      05.12.2018 – 09.12.2018
Winnaar: Benjamin Werndl met Daily Mirror (v. Damon Hill)
London Olympia – GBR       17.12.2018 – 23.12.2018
Winnaar: Frederic Wandres (GER) met Duke of Britain (v. Dimaggio)
Mechelen – BEL                     26.12.2018 – 30.12.2018
Winnaar: Hans Peter Minderhoud (NED) met Glock’s Dream Boy NOP (v. Vivaldi)
Amsterdam – NED                24.01.2019 – 27.01.2019
Winnaar: Isabell Werth (GER) met Weihegold OLD (v. Don Schufro)
Neumünster – GER               14.02.2019 – 17.02.2019
‘s-Hertogenbosch – NED     14.03.2019 – 17.03.2019