DONDERDAG
24 JANUARI
koop nu
uw kaarten

dag- en avondprogramma

08.30  Finale springen klasse L
1,10m met barrage


10.30 Finale springen klasse M

 1,20m met barrage

12.30 Finale springen klasse Z
1,30m met barrage

14.30 De Telegraaf Prijs
finale springen klasse ZZ met barrage

16:30 Internationaal springen U25
1,40m direct op tijd

18:00 training FEI Dressage World Cup™ presented by Audax Media

19:20  finale Subli competitie
jonge dressuurpaarden

21.25 Dressuur Magazine Prijs  
nationaal dressuur Prix St Georges, kwalificatie Intermediaire I kür op muziek

VRIJDAG
25 JANUARI
koop nu
uw kaarten

dagprogramma

09.00 KNHS-Witte Van Moort Para Dressuur Trophy
aangepaste dressuur


11.00 FEI Dressage World CupTM presented by Audax Media

Grand Prix

15.45 Zegwaard Rioolontstopping Prijs
internationaal springen, 1,40m direct op tijd 

  avondprogramma

18.30 De Telegraaf Prijs
internationaal springen 1,45m twee fasen


20.15 show

21.15 RAI Amsterdam Prijs
internationaal springen 1,50m met barrage, kwalificatie

23.15
Amsterdamse after party met Café Bolle Jan & Samantha Steenwijk

ZATERDAG
26 JANUARI
koop nu
uw kaarten

dagprogramma

09.00 Kingsley Future Cup U25 presented by Hoefslag
finale nationaal dressuur U25 – kür op muziek


10.50 Café Luxembourg Prijs

intermediaire I kür op muziek

12:05 show Diamonds are forever

12.30  FEI Dressage World CupTM presented by Audax Media
kür op muziek

Uitreiking Talent van het jaar

16.30 Marc Boers Flower Export Prijs
internationaal springen 1,45m progressief

  avondprogramma

19.00 Internationaal springen U25
1,45m met barrage      


20.15 show

21.15 Anemone Horse Trucks Grote Prijs van Amsterdam powered by Stoeterij Sterrehof
internationaal springen 1,60m met barrage

23.30
Amsterdamse  after party met Café Bolle Jan & Peter Beense

ZONDAG
27 JANUARI
koop nu
uw kaarten

ochtendprogramma

08.30  Novotel Jumpertjes kinderochtend
met o.a. paard-pony relais, clinic Britt Dekker, Bixie Jumpspel, ponyrijden en een goodiebag vol verrassingen en natuurlijk mascotte Jumpertje

  middagprogramma

11.45 Provincie Noord-Holland Prijs
internationaal springen 1,45m met barrage


15.15 Longines FEI Jumping World CupTM presented by RAI Amsterdam
internationaal springen 1,60m met barrage

17.30 uitreiking
Amsterdam Sports Award,
Jumping Leading Lady Award presented by Gassan Diamonds & Prix du Vainqueur 

17.45 show